baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-244/0/335-17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

02.06.2017                    м. Павлоград                    № Р-244/0/335-17

Про проведення районних сільських

спортивних ігор з легкоатлетичного кросу

        Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання заходів у 2017 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту у Павлоградському районі до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради  від  15 грудня 2016 року № 157-9/VІІ, згідно з Календарем спортивних змагань, Положенням про проведення районних сільських спортивних ігор у Павлоградському районі на 2017 рік:

  1. Сектору зв’язків з  громадськістю та культурно-спортивного розвитку райдержадміністрації провести районні сільські спортивні ігри з   легкоатлетичного кросу 10 червня 2017 року в м. Павлоград (парк 1 Травня).
  1. Рекомендувати сільським головам сприяти забезпеченню участі команд ФСК сільських рад у районних сільських спортивних іграх з легкоатлетичного кросу.
  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації виділити кошти бюджету згідно з кошторисом для проведення районних змагань  з легкоатлетичного кросу.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку райдержадміністрації, контроль  —  залишаю за собою.

 

В.о. голови райдержадміністрації                                           Л.М. КОМАРКОВА

baner
baner
baner
baner
baner
baner