baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-71/0/335-17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

   22.02.2017                             м. Павлоград                        № Р-71/0/335-17 

Про звіт Карабинівського сільського

голови щодо виконання виконкомом

сільської ради делегованих повноважень

органів виконавчої влади

     Керуючись статтею 35 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до статей 27-39 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи результати вивчення структурними підрозділами райдержадміністрації стану справ у виконкомі Карабинівської сільської ради щодо виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

  1. Звіт Карабинівського сільського голови Монах К.В. про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до відома (додається).
  1. Рекомендувати Карабинівському сільському голові Монах К.В.:

2.1. Проаналізувати стан виконання сільського бюджету за 2016 рік за кожним дохідним джерелом та вжити заходи щодо забезпечення виконання показників відповідного бюджету на 2017 рік.

2.2. Здійснювати нарахування та виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ своєчасно та в повному обсязі з урахуванням впровадження в 2017 році мінімальної заробітної плати.

2.3. Вжити організаційні заходи щодо забезпечення виконання затверджених на 2017 рік обсягів власних надходжень бюджетних установ та їх використання за напрямами, визначеними чинним законодавством.  Своєчасно вносити зміни до кошторисів за спеціальним фондом у випадках перевищення  надходжень  порівняно  з  сумою,   врахованою   в   бюджеті   на 2017 рік, спрямувати надходження, насамперед, на погашення заборгованості з оплати праці та енергоносіїв.

2.4. Забезпечити протягом 2017 року своєчасне освоєння коштів, які виділяються з бюджетів всіх рівнів, на будівництво, ремонт та утримання об’єктів соціальної сфери, житлово-комунального господарства та інфраструктури.

2.5. Забезпечити розробку схеми санітарної очистки населених пунктів сільської ради, відвести в установленому порядку земельну ділянку для видалення побутових відходів.

2.6. Здійснювати моніторинг та сприяти виконанню робіт з облаштування приміщень соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для забезпечення доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та безперешкодністю переміщення всередині приміщень.

2.7. Привести до кінця 2017 року власні нормативно-правові акти у відповідність до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.

2.8. Активізувати проведення робіт, затверджених Програмою розвитку земельних відносин та з охорони і раціонального використання земель, якою  передбачено фінансування (у тому числі за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва), а саме:

проведення нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів, інвентаризації земель, захист земель різного цільового призначення від ерозії, заболочення, вторинного засолення, переущільнення, зсувів, рекультивації порушених земель, поліпшення сільськогосподарських земель, створення полезахисних лісосмуг та захисних лісових насаджень, відновлення та розширення площ лісів, створення та упорядкування водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, очищення балок від продуктів ерозії.

2.9. Провести протягом 2017 року інвентаризацію земель під об’єктами соціальної інфраструктури, під об’єктами комунальної власності, кладовищами, тощо

2.10. Переглянути протягом І кварталу 2017 року умови договорів оренди в частині справляння орендної плати за використання земельних ділянок орендарями, та в разі необхідності, прийняти відповідне рішення сесії сільської ради і укласти додаткові угоди до діючих договорів оренди земельних ділянок.

2.11. Протягом 2017 року створити Реєстр приміщень житлового фонду соціального призначення, у тому числі за рахунок придбання житла на вторинному ринку.

2.12. Тримати на постійному контролі роботу торгівельних закладів у частині недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям.

Проводити роботу серед підприємців, забезпечити наявність рекламної продукції в магазинах щодо заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

2.13. Вжити невідкладних заходів щодо покращення виконання делегованих повноважень з питань фізичної культури і спорту на території сільської ради та участі команд ФСК „Карабинівка” у змаганнях вищого рівня.

  1. Карабинівському сільському голові Монах К.В. інформувати письмово голову райдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження у термін до 12 липня 2017 року.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації                                                      С.Є. МАКСИМЧУК

Звіт до Р-71/0/335-17 від 22.02.2017

baner
baner
baner
baner
baner
baner