baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-17/0/335-17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

16.01.2017                                  м. Павлоград                             № Р-17/0/335-17

Про проведення районних

сільських спортивних ігор

з футзалу

          Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання заходів у 2017 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту у Павлоградському районі до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради  від  15 грудня 2016 року № 157-9/VІІ, з метою формування збірної команди Павлоградського району з футзалу для участі в обласних сільських спортивних іграх 2017 року:

  1.   Сектору зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку    райдержадміністрації провести районні сільські спортивні ігри з футзалу 28-29 січня 2017 року в с.В’язівок на базі В’язівоцької ЗШ І-ІІІ ст. (за згодою).
  1. Прохати Вербківську сільську раду (за згодою) підготувати та надати спортивну базу В’язівоцької ЗШ І-ІІІ ст. у відповідні дні з 9.00 до 14.00 год. для проведення районних змагань з футзалу.
  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації виділити кошти згідно з кошторисом для проведення районних змагань з фут залу.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку райдержадміністрації, контроль  — на  заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Голова райдержадміністрації                                                 С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner