baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-417/0/335-16

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

22.09.2016                                      м. Павлоград                               № Р-417/0/335-16

Про затвердження графіку проведення особистого  прийому громадян за місцем їх праці і проживання головою райдержадміністрації та його заступниками на  ІV квартал 2016 року

            На виконання Закону України „Про звернення громадян“, Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування“, керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, з метою забезпечення реалізації конституційного права  громадян на звернення:

  1. Затвердити графік проведення особистого прийому громадян за місцем їх праці і проживання головою райдержадміністрації та його заступниками на ІV квартал 2016 року, що додається.
  1. Рекомендувати сільським головам створити необхідні умови для здійснення особистого прийому громадян за місцем їх праці і проживання головою райдержадміністрації та його заступниками.
  1. Оприлюднити графік проведення особистого прийому громадян головою райдержадміністрації та його заступниками у засобах масової інформації.
  1. Розпорядження голови райдержадміністрації від 07 липня 2016 року № Р-301/0/335-16 „Про затвердження графіку проведення особистого прийому громадян за місцем їх праці і проживання головою райдержадміністрації та його заступниками на ІІI квартал 2016 року” вважати таким, що втратило чинність.
  1. Координацію роботи та контроль щодо виконання цього розпорядження покласти на в.о. завідувача сектору із правового забезпечення та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Роздольську Т.П., контроль — на керівника апарату райдержадміністрації Денисову С. В

             Голова райдержадміністрації                                                                                             С.Є.МАКСИМЧУК

дод до Р-417-0-335-16

baner
baner
baner
baner
baner
baner