baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

25.03.2016                    м. Павлоград                    № Р-118/0/335-16

 

Про погодження проекту Програми „Поводження з твердими

побутовими відходами по Павлоградському району

на 2016-2018 роки” в рамках реалізації проекту

по Створенню комплексної ефективної системи

поводження з твердими побутовими відходами

на території субрегіону „Західний Донбас“

         Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до Закону України „Про відходи“, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами“, з метою оптимізації існуючої системи збирання та вивезення твердих побутових відходів, в рамках формування регіональної Стратегії соціально-економічного розвитку території субрегіону „Західний Донбас“ у сфері створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами, з метою реалізації державної політики у сфері поводження з відходами, забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення та поліпшення естетичного стану території району:

  1. Погодити проект Програми „Поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки” в рамках реалізації проекту по Створенню комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“, згідно з додатком.
  2. 2. Відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації в установленому порядку винести на розгляд сесії районної ради проект Програми „Поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки” в рамках реалізації проекту по Створенню комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

Голова райдержадміністрації                               С.Є. МАКСИМЧУК

Дод. до Р-118-0-335-16 від 25.03.2016

baner
baner
baner
baner
baner
baner