baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-113/0/335-16

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

23.03.2016                 м. Павлоград                   № Р-113/0/335-16

Про підсумки роботи управління

Пенсійного фонду України

в м. Павлограді та Павлоградському

районі за 2015 рік та основні

напрямки діяльності у 2016 році

  1. Керуючись ст.16, 24, 28 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, законами України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, на виконання доручення Прем’єр – міністра України Яценюка А.П. від 01.03.2016 року №22721/14/1-15, з метою підвищення ефективності роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення, зменшення заборгованості із сплати єдиного внеску, страхових внесків та відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій та всебічного інформування населення про хід пенсійної реформи:
  1. Взяти до відома інформацію про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі за 2015 рік та основні напрямки діяльності у 2016 році, що додається.
  1. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі:

2.1. Забезпечити взаємодію з Західно – Донбаською об’єднаною  податковою інспекцією Головного управління Фіскальної служби у Дніпропетровській області, спрямовану на виконання бюджету Пенсійного фонду України у 2016 році.

2.2. Продовжувати активну роботу щодо зменшення боргу зі сплати страхових внесків.

2.3. Здійснювати моніторинг погашення заборгованості з сплати єдиного внеску, страхових внесків та відшкодування фактичних витрат на виплату                і доставку пільгових пенсій.

2.4. Забезпечити взаємодію з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими органами району з питань своєчасної сплати внесків до бюджету Пенсійного фонду України, недопущення росту заборгованості.

2.5. Забезпечити безумовне додержання вимог законодавства щодо порядку і строків проведення призначення (перерахунку) та виплати пенсій. Взяти під особистий контроль питання призначення пенсій з інвалідності та втрати годувальника за загиблих під час проведення АТО.

2.6. Продовжити роз’яснювальну роботу з висвітлення в засобах масової інформації стану розрахунків з Пенсійним фондом, легалізації заробітної плати, надання послуг засобами ВЕБ – порталу електронних послуг, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій.

  1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій району всіх форм власності забезпечити недопущення фактів тіньової зайнятості та нарахування працівникам заробітної плати в розмірі, що не нижче за встановлений законодавством мінімальний розмір. Вживати всіх заходів щодо запобігання виникнення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду.
  1. Рекомендувати сільським головам, головам об’єднаних територіальних громад:

4.1. Посилити роботу на території сільських рад (громад) щодо недопущення тіньової виплати заробітної плати керівниками приватних підприємств та фермерських господарств, фізичними особами — підприємцями, які використовують найману працю.

4.2. Забезпечити розміщення на території сільських рад (громад) інформаційних матеріалів з метою покращення розрахунків зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, роботи ВЕБ – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України висвітлення інших пріоритетних напрямків діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі.

4.3. Всебічно сприяти проведенню роботи щодо погашення заборгованості.

  1. Рекомендувати відділу державної виконавчої служби Павлоградського міськрайонного управління юстиції:

5.1. Забезпечити безумовне виконання проваджень за виконавчими документами управління Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі, проведення щомісячних взаємозвірок виконавчих проваджень.

5.2. Продовжити роботу спільної з управлінням Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі робочої групи щодо оперативного вирішення проблемних питань з виконання виконавчих документів.

5.3. Продовжити спільні виїзди щодо встановлення факту ведення фінансово-господарської діяльності, наявності активів та місцезнаходження боржника.

  1. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в  м. Павлограді та Павлоградському районі, редакції газети “Рідний край” продовжити всебічне інформування громадськості з питань особливостей, сучасного стану, перспектив та ризиків у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, постійно інформувати населення через засоби масової інформації про боржників до Пенсійного фонду, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування щодо їх обов’язку зі сплати єдиного внеску.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступника райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

Голова райдержадміністрації                              С.Є.МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner