baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-281/0/335-16

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

22.06.2016                  м. Павлоград                 № Р-281/0/335-16

Про стан організації  харчування

в загальноосвітніх та дошкільних

закладах освіти району

               Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, постановою КМУ від 22.11.2004 р. № 1591 „Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах“, на виконання спільного наказу Міністерства освіти і науки України, міністерства охорони здоров’я України „Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах“ від 17.04.2006 р. № 298/227, на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 січня 2016 р. № Р–3/0/335–16                 „Про погодження внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Павлоградського району на 2013-2016 роки та організацію харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів 1–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учнів з числа дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей Павлоградського району, учнів та вихованців, які прибули з АРК та південно–східних областей України, а також дітей, батьки яких знаходяться в зоні АТО, мають посвідчення учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО або загинули під час участі в антитерористичної операції за рахунок коштів місцевого бюджету у 2015–2016 навчальному році“, з метою належної організації харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах та вихованців дошкільних навчальних закладів району:

  1. Інформацію в.о. завідувача відділу освіти райдержадміністрації Гриценко Т.В. про стан організації харчування в загальноосвітніх та дошкільних закладах освіти району взяти до відома.
  1. Відділу освіти райдержадміністрації в подальшому здійснювати заходи щодо:

         зміцнення матеріально-технічної бази їдалень, харчоблоків    шкіл та дошкільних навчальних закладів;

         додержання належних умов харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів.

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в разі підвищення цін на продукти харчування, виділити додаткові кошти з місцевого бюджету.
  1. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на відділ освіти, контроль – на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

    Голова райдержадміністрації                            С.Є МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner