baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-212/0/335-16

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 16.05.2016                                 м. Павлоград                            № Р-212/0/335-16

Про проведення Дня захисту дітей

у районі в 2016 році

Керуючись Законами України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про Загальнодержавну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини“ на період до 2016 року“, на виконання Указу Президента України від 5 травня 2008 року № 411/2008 „Про заходи щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей“, відповідно до районної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини“ по Павлоградському району на період до 2016 року, затвердженої рішенням районної ради від 28 вересня 2010 року № 490-41/V, з метою поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей та організації відзначення Дня захисту дітей у районі в 2016 році:

  1. Затвердити заходи з підготовки та проведення у районі заходів до Дня захисту дітей, що додаються.
  1. Зобов’язати відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації, службу у справах дітей райдержадміністрації, сектор фізичної культури і спорту райдержадміністрації та рекомендувати сільським головам забезпечити організацію та проведення в закладах освіти, будинках культури, у населених пунктах району театрально-концертних вистав, спортивних змагань та інших святкових заходів, присвячених Дню захисту дітей.
  1. Рекомендувати виконкомам сільських рад організувати відвідування вдома дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які прибули з району проведення антитерористичної операції, дітей з малозабезпечених сімей, при можливості надати їм адресну допомогу.
  1. Відділу освіти райдержадміністрації, службі у справах дітей райдержадміністрації організувати поїздку дітей соціально-незахищених категорій, обдарованих дітей на обласні заходи, присвячені відзначенню Дня захисту дітей та поїздку кандидатів на церемонію вручення обласної стипендії для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  1. Рекомендувати Павлоградському ВП ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області (за згодою) забезпечити охорону громадського правопорядку з метою запобігання правопорушень, попередження негативних явищ серед дітей під час проведення заходів, присвячених Дню захисту дітей.
  1. Здійснити висвітлення в засобах масової інформації тематику соціального захисту дітей, виконання районних заходів, присвячених Дню захисту дітей відділами райдержадміністрації, які здійснюють організацію заходів.
  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування запланованих заходів у межах районних програм.
  1. Розпорядження голови райдержадміністрації від 14 травня 2015 року № Р-197/0/335-15 „Про проведення Дня захисту дітей у районі у 2015 році“ вважати таким, що втратило чинність та зняти з контролю.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на службу у справах дітей райдержадміністрації та відділ освіти райдержадміністрації, контроль – на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

Про виконання розпорядження інформувати службу у справах дітей райдержадміністрації до 06 червня 2016 року.

 

Голова райдержадміністрації

С.Є. МАКСИМЧУК

 

Дод. до Р-212-0-335-16 від 16.05.2016

baner
baner
baner
baner
baner
baner