baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-11/0/335-16

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 12.01.2016                                  м. Павлоград                              № Р-11/0/335-16

 

Про погодження проекту  Програми

запобігання виникнення надзвичайних

ситуацій, оперативного  реагування

на  них  та  забезпечення  пожежної

безпеки у Павлоградському районі

на період до 2020 року

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на підставі Кодексу цивільного захисту України, з метою підвищення рівня захисту населення, територій Павлоградського району від пожеж, надзвичайних ситуацій (подій) техногенного, природного, соціального характеру:

  1. Погодити проект Програми запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки у Павлоградському районі на період до 2020 року, що додається.
  1. Погодити план заходів Програми запобігання виникнення надзвичайних ситуацій оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки у Павлоградському районі на період до 2020 року, що додається.
  1. Відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації в установленому порядку винести на розгляд сесії районної ради проект Програми запобігання виникнення надзвичайних ситуацій оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки у Павлоградському районі на період до 2020 року.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації.

 

В.о. голови райдержадміністрації

Л.М. КОМАРКОВА

 

Дод. до проекту Прогр. Р-11-0-335-16 від 12.01.2016

baner
baner
baner
baner
baner
baner