baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-9/0/335-16

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

12.01.2016                        м. Павлоград                    № Р-9/0/335-16

 

Про організацію особистого

прийому громадян у

райдержадміністрації

Керуючись законами України „Про звернення громадян”, “Про місцеві державні адміністрації”, Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення:

  1. Визначити проведення особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, його заступниками не рідше чотирьох разів на місяць та забезпечувати проведення прийомів громадян за затвердженими графіками.
  1. Затвердити графік особистого прийому громадян головою райдержадміністрації та його заступниками, що додається.
  1. Заступникам голови райдержадміністрації, головному спеціалісту по роботі зі зверненнями громадян Поповій А.М. забезпечити створення належних умов для проведення особистого прийому громадян, своєчасний облік звернень, контроль за термінами та повнотою їх розгляду.
  1. Оприлюднити графік особистого прийому громадян головою райдержадміністрації та його заступниками у засобах масової інформації та на офіційному сайті райдержадміністрації.
  1. Розпорядження голови райдержадміністрації від 05 січня 2015 року № Р-1/0/335-15 „Про організацію особистого прийому громадян в райдержадміністрації“ вважати таким, що втратило чинність.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на головного спеціаліста по роботі зі звернення громадян Попову А.М., контроль – на керівника апарату райдержадміністрації Денисову С.В.

 

В.о. голови райдержадміністрації

Л.М.КОМАРКОВА

 

Дод. до розп. Р-9-0-335-16 від 12.01.2016

baner
baner
baner
baner
baner
baner