baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-612/0/335-15

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

25.12.2015                                   м. Павлоград                          № Р-612/0/335-15

 

Про діяльність центру надання

адміністративних послуг, в тому числі

щодо кількості наданих адміністраторами

послуг

Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації “, „Про адміністративні послуги“, „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності “, постановами Кабінету  Міністрів України від 17 липня 2009 № 737 „Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг “ (зі змінами та доповненнями), на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  від 16 травня 2014 року № 523-р „Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг“,  розпорядження голови облдержадміністрації від 18 листопада 2010 року № Р-718/0/3-10 „Про організацію регіонального інформаційно-ресурсного центру при Дніпропетровській облдержадміністрації „Відкрита влада“ та доручення голови облдержадміністрації від 22 серпня  2011 року № 07-113/0/35 „Про поліпшення організаційних засад надання адміністративних послуг у Дніпропетровській області“,  з метою  створення  зручних і сприятливих умов для отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади:

  1. Інформацію про діяльність центру надання адміністративних послуг, в тому числі  щодо кількості наданих адміністраторами послуг взяти до відома.
  1. Рекомендувати Павлоградському районному відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, Павлоградському  міськрайонному управлінню          Головного Управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області, Павлоградському міськрайонному  управлінню Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, відділенню державної автомобільної інспекції з обслуговування м. Павлограда та Павлоградського району ГУМВС України в Дніпропетровській області, управлінню ветеринарної медицини в Павлоградському районі, сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації  невідкладно привести у відповідність до діючого законодавства,  затвердити і погодити технологічні та інформаційні картки по кожній адміністративній послузі, надати оригінали цих документів до відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації до  01  січня 2016 року.
  1. Відділу надання адміністративних послуг щоквартально до 10 числа інформувати голову райдержадміністрації про діяльність центру надання адміністративних послуг, у тому числі щодо кількості наданих адміністраторами послуг.
  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 24 липня 2015 року № Р-304/0/335-15 „Про діяльність центру надання адміністративних послуг, в тому числі  щодо кількості наданих адміністраторами послуг”
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ надання адміністративних послуг райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації

С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner