baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-553/0/335-15

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

27.11.2015                                 м. Павлоград                              № Р-553/0/335-15

Про хід виконання  соціальних

програм з охорони здоров’я

в Павлоградському районі

Відповідно до законів України “Про місцеві державні  адміністрації”, “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, з метою забезпечення ефективного виконання заходів з реформування системи охорони здоров’я в Дніпропетровській області, покращення якості надання медичної допомоги населенню району:

1. Звіт головного лікаря Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловської Л.В. про хід виконання  соціальних програм з охорони здоров’я в Павлоградському районі взяти до відома.

2. Рекомендувати головному лікарю Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловській Л.В. (за згодою) підвищити якість надання медичної допомоги населенню Павлоградського району та продовжити виконання програм до закінчення їх терміну.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації продовжити фінансування соціальних програм з охорони здоров’я в Павлоградському районі.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на головного лікаря Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловську Л. В. (за згодою), контроль – на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л. М.

 

Голова райдержадміністрації

С.Є.МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner