baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Про підсумки соціально — економічного та культурного розвитку

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 _______________                    м. Павлоград                    № _____________

 

Про підсумки соціально —

економічного та культурного

розвитку Павлоградського

району за І півріччя 2015 року

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, виходячи з необхідності забезпечення виконання завдань на 2015 рік, визначених керівництвом держави та Стратегією розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженою рішенням сесії обласної ради від 26 вересня 2014 року № 561-27/VІ, керуючись рішенням районної ради від 26 січня 2015 року № 613-44/VІ „Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2015 рік“, згідно з організаційними заходами щодо забезпечення виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 02 липня 2015 року № Р-275/0/335-15:

1. Взяти до відома інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2015 року, що додається.

2. Пріоритетом у роботі заступників голови райдержадміністрації, керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації вважати здійснення комплексу міроприємств по досягненню запланованих показників соціально-економічного розвитку району на 2015 рік та вжиття відповідних заходів щодо усунення негативних тенденцій в окремих сферах соціально-економічного розвитку згідно з додатком.

3. Зобов’язати управління агропромислового розвитку райдержадміністрації:

проаналізувати ситуацію щодо зниження обсягів валової продукції сільського господарства та вжити заходів щодо недопущення подальшого падіння виробництва;

забезпечити виконання в повному обсязі  заходів з проведення збирання ранніх зернових  та технічних культур урожаю 2015 року;

забезпечити  постійний моніторинг стану ресурсного забезпечення сільгоспвиробників та ходу жнив;

забезпечити  своєчасне     проведення     розрахунків     за оренду земельних паїв та заробітній платі;

проаналізувати причини відсутності експертної діяльності та вжити необхідних заходів для її налагодження.

4. Рекомендувати сільським головам, районному центру первинної медико-санітарної допомоги, комунальному закладу Дніпропетровської обласної ради  „Павлоградській центральній районній лікарні“ та зобов’язати відділ освіти райдержадміністрації:

забезпечити своєчасне та цільове використання коштів з бюджетів всіх рівнів на ремонти, реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери та придбання товарів та техніки;

щомісяця до 05 числа надавати до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформацію про використання бюджетних коштів на виконання робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом;

забезпечити для об’єктів, на  яких планується проводити в 2016 році та послідуючих роках роботи з будівництва, реконструкції або капітального ремонту розробку проектно-кошторисної документації, проведення в установленому порядку експертизи проектів та отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

5. Зобов’язати управління агропромислового розвитку, відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації проаналізувати стан залучення інвестицій за підсумками І півріччя 2015 року та вжити заходів щодо активізації інвестиційної діяльності.

6. Зобов’язати відділ житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації забезпечити виконання заходів, спрямованих на забезпечення стовідсоткового рівня розрахунків за спожиту електроенергію.

7. Зобов’язати відділ житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації, рекомендувати Богданівському сільському голові вжити дієвих заходів щодо погашення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги.

8. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації за напрямками діяльності, контроль залишаю за собою.

 

 

Голова райдержадміністрації

С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner