baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Про участь у фіналі обласної

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

м. Павлоград

Про участь у фіналі обласної

спартакіади „Краще спортивне село“

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання заходів у 2015 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту у Павлоградському районі на 2012 – 2016  роки, затвердженої рішеннями сесій районної ради від 29 листопада 2011  року  № 166-14/VІ, від 22 лютого 2013 року № 352-27/VІ (зі змінами та доповненнями):

1. Сектору з питань фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді райдержадміністрації забезпечити участь команд ФСК „Лідер“ Богданівської сільської ради з 22 по 23 серпня 2015 року у м.Зеленодольськ Апостолівського району у фіналі обласної спартакіади „Краще спортивне село“.

2. Відділу  освіти  райдержадміністрації  надати  автобус БАЗ А 13 державний номер АЕ 8857 АА Вербківської ЗОШ І-ІІІ ст. 22-23 серпня 2015 року у розпорядження сектору з питань фізичної культури і спороту, сім’ї та молоді райдержадміністрації згідно з договором оренди для підвозу учасників фіналу обласної спартакіади „Краще спортивне село“ до м.Зеленодольськ Апостолівського району та у зворотному напрямку. Автотранспорт подати  22 серпня 2015 року о 6.00 год до приміщення Богданівської сільської ради.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації виділити кошти бюджету згідно з кошторисами для участі у фіналі обласної спартакіади „Краще спортивне село“.

4. Відрядити завідувача сектору з питань фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді  райдержадміністрації Іваненка В.І. 22 серпня 2015 року терміном на два дні до м.Зеленодольськ Апостолівського району представником делегації Павлоградського району для участі у фіналі обласної спартакіади „Краще спортивне село“.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор з питань фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді райдержадміністрації, контроль – на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова райдержадміністрації

С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner