baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-215/0/335-15

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 22.05.2015                                  м. Павлоград                             № Р-215/0/335-15

 

Про  створення  оперативного  штабу

для  запобігання виникненню пожеж у

лісових масивах, сільгоспугіддях, місцях

масового  відпочинку  населення

на території Павлоградського району

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року №564 „Про затвердження Порядку функціонування добровільної пожежної охорони“, на виконання вимог протоколу №10 від 21 квітня 2015 року регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій „Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період 2015 року“, з метою запобігання виникненню пожеж в зв’язку з сезонним підвищенням температури повітря, значною кількістю вітряних днів, а також з метою збереження лісових масивів та захисних смуг сільгоспугідь на території Павлоградського району у літній період:

1. Затвердити оперативний штаб для вжиття невідкладних заходів для запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, сільськогосподарських угіддях, місцях масового відпочинку населення на території Павлоградського району (додається), оперативному штабу здійснювати роботу в цілодобовому режимі.

2. Розпорядженння голови райдержадміністрації від 13 травня 2014 року № Р-190/0/335-14 „Про створення оперативного штабу для запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, сільгоспугіддях, місцях масового відпочинку населення у 2014 році на території Павлоградського району“ вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації та начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

В.о. голови райдержадміністрації

І.М. ЧОРНИЙ

baner
baner
baner
baner
baner
baner