baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№Р-125/0/335-15

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

27.03.2015                           м. Павлоград                        №Р-125/0/335-15

Про стан виконання Програми

підвищення рівня безпеки

дорожнього руху на період

до 2016 року.

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до Закону України „Про дорожній рух“, на виконання Указу Президента України від 20 листопада 2007 року № 1121/2007 „Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху“ (зі змінами та доповненнями), розпоряджень Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 480-р „Про схвалення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року“, від 21 березня 2012 року № 140-р „Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року“, постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2012 року № 771, розпорядження голови облдержадміністрації від 4 вересня 2012 року № Р-605/0/3-12 „Про погодження проекту регіональної цільової Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2015 року“, з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері безпеки дорожнього руху, усунення причин та умов вчинення дорожньо-транспортних пригод, попередження дитячого травматизму та підвищення рівня дорожньої дисципліни на території Павлоградського району:

1. Вважати, що у 2014 році по „Програмі підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року“ профілактична робота по реалізації заходів організована належним чином.

2. Звіт завідувача сектора взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи щодо виконання „Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року“ взяти до відома.

3. Рекомендувати сільським головам вжити заходів щодо належної організації роботи з освітлення вулиць на території населених пунктів району, проведення ремонту проїзної частини вулиць населених пунктів, провести заміну та установку дорожніх знаків згідно приписів наданих ДАІ, по нанесенню ліній дорожньої розмітки, пішохідних переходів.

4. Начальнику філії „Павлоградський Райавтодор“ Чиніну Ю.Г. (за згодою) та завідувачу відділом освіти райдержадміністрації Муштат О.М. ліквідувати недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі поблизу навчальних закладів району.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації.

 

В.о. голови райдержадміністрації

І.М. ЧОРНИЙ

baner
baner
baner
baner
baner
baner