baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-111/0/335-15

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

12.03.2015                           м. Павлоград                           № Р-111/0/335-15

Про проведення І туру щорічного

Всеукраїнського конкурсу

„Кращий державний службовець“

в райдержадміністрації в 2015 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець“, наказу Нацдержслужби України від 15 лютого 2012 року № 29 „Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець“ та з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету:

  1. Утворити Організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець“ в районній державній адміністрації у складі згідно з додатком.
  1. Затвердити Положення про Організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець“ в районній державній адміністрації, що додається.
  1. Затвердити План заходів з організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець“ в райдержадміністрації у 2015 році, що додається.
  1. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 21 лютого 2014 року № Р-59/0/335-14 „Про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець“ в райдержадміністрації в 2014 році“.
  1. Організацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор персоналу райдержадміністрації, начальників управлінь райдержадміністрації, контроль — на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

В.о. голови райдержадміністрації

І.М.ЧОРНИЙ

baner
baner
baner
baner
baner
baner