baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-90/0/335-15

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

27.02.2015                                  м. Павлоград                           № Р-90/0/335-15

Про підсумки роботи

Управління Держземагентства

у Павлоградському районі

Дніпропетровської області за 2014 рік

Керуючись Земельним кодексом України, законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про звернення громадян», «Про державну службу», «Про засади запобігання та протидії корупції», розпорядженням голови облдержадміністрації від 08.09.2014 року № Р-493/0/3-13 «Про виділення земельних ділянок на території Дніпропетровської області учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», Положенням про Управління Держземагентства у Павлоградському районі Дніпропетровської області, затвердженим наказом Державного агентства земельних ресурсів України від 05.09.2012 року № 419, з метою реалізації основних напрямів та стратегічних цілей діяльності Управління Держземагентства у Павлоградському районі Дніпропетровської області, здійснення землеустрію та проведення робіт на території Павлоградського району Дніпропетровської області, пов’язаних з реалізацією земельної реформи, забезпечення права на землю громадян, юридичних осіб, територіальних громад та держави, раціонального використання та охорони земель, запобігання порушення конституційних прав громадян у сфері земельних відносин:

1. Інформацію начальника Держземагентства у Павлоградському районі Дніпропетровської області Краснова О.С. про підсумки роботи за 2014 рік взяти до відома.

2. Начальнику Управління Держземагентства у Павлоградському районі Дніпропетровської області Краснову О.С (за згодою) підвищити контроль за недопущенням спеціалістами управління порушень термінів та обсягів робіт з основної діяльності,  їх якості виконання, забезпечити сумлінне виконання спеціалістами управління  своїх службових обов’язків, неухильне додержання вимог чинного законодавства та етики державного службовця, запобігання та протидії проявам корупції, приділити особливу увагу роботі зі зверненнями громадян в межах своїх повноважень.

3. Начальнику Управління Держземагентства у Павлоградському районі Дніпропетровської області Краснову О.С (за згодою) своєчасно звітувати про виконання покладених на управління завдань відповідно до Положення про Управління Держземагентства у Павлоградському районі Дніпропетровської області та планів роботи.

4. Начальнику Управління Держземагентства у Павлоградському районі Дніпропетровської області Краснову О.С (за згодою) та начальнику управління агропромислового розвитку Краснікову Д.В. проаналізувати стан надходження коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Визначити можливі напрямки їх використання.

На підставі проведеного аналізу надати пропозиції щодо вказаних змін до програм розвитку  земельних відносин.

5. Сектору правового забезпечення райдержадміністрації та управлінню агропромислового розвитку забезпечити підготовку листа до головного управління Державної фінансової інспекції щодо порядку розрахунку та відшкодування втрат за використання земельних ділянок без правовстановлювальних документів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. голови райдержадміністрації

І.М.ЧОРНИЙ

baner
baner
baner
baner
baner
baner