baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-414/0/335-14

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

27.10.2014                         м. Павлоград                          № Р-414/0/335-14

Про епідемічну ситуацію з

туберкульозу та стан

імунодіагностики  туберкульозу

населення Павлоградського району

Відповідно до ст. 40, 52 ч.1.2 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, з метою попередження епідемічних ускладнень щодо захворюваності населення  району на туберкульоз:

1.Інформацію головного державного санітарного лікаря м. Павлограда, м. Тернівка, Павлоградського та Юр’ївського районів Атоєва Б.М. „Про епідемічну ситуацію з туберкульозу та стан імунодіагностики  туберкульозу населення Павлоградського району” взяти до відома.

2. Рекомендувати головному лікарю КЗ „Павлоградська центральна районна лікарня” ДОР” Коцаренку С.Л. (за згодою):

2.1. Забезпечити виконання заходів протидії туберкульозу, в тому числі  повноту та дотримання етапності  в  лікуванні  хворих на туберкульоз, профілактичного лікування тубінфікованих дітей та дітей з вогнищ туберкульозу, проведення своєчасного оздоровлення дітей в дитячих протитуберкульозних закладах,  хіміопрофілактики контактним з хворими на туберкульоз в повному обсязі.

2.2. Забезпечити відповідність вимогам санітарного законодавства  матеріально-технічної  бази  туберкульозних кабінетів КЗ „Павлоградська центральна районна лікарня” ДОР” для надання медичної допомоги дітям  та дорослим.

3. Рекомендувати головному лікарю Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловській Л.В. (за згодою) забезпечити   придбання та безперебійну наявність туберкуліну в лікувально-профілактичному закладі, проведення  своєчасної туберкулінодіагностики  дітям до 14 років,  виконання   профілактичних  флюорографічних оглядів на туберкульоз населення Павлоградського району згідно річного плану-графіку,  в першу чергу груп медичного та соціального ризику.

4. Рекомендувати головному лікарю КЗ „Павлоградська центральна районна лікарня” ДОР” Коцаренку С.Л. (за згодою) та головному лікарю Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловській Л.В. (за згодою):

4.1. Забезпечити виконання  вимог  Стандарту  інфекційного контролю за туберкульозом згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18 серпня 2010 року № 684.

4.2. Забезпечити дієву, наглядну санітарно-освітню роботу з профілактики туберкульозу, ВІЛ – інфекції та наркоманії медичними працівниками лікувально-профілактичних закладів.

5. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій, закладів незалежно від форми власності взяти під особистий контроль своєчасність проходження профоглядів на туберкульоз  працівниками  ввірених об’єктів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Чорного І.М.

 

Голова   райдержадміністрації  В.М. ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner