baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-373/0/335-14

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

25.09.2014                               м. Павлоград                       № Р-373/0/335-14

Про стан підготовки об’єктів

соціально-культурної сфери до роботи

в осінньо-зимовий період 2014/2015 років

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“,  на виконання доручення  голови райдержадміністрації від 08 квітня 2014 року №  Д-26/0/338-14 „Про затвердження заходів щодо підготовки об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років“ враховуючи  аналіз  роботи об’єктів соціально-культурної сфери в осінньо-зимовий період 2013/2014 років, з метою сталої роботи об’єктів в осінньо-зимовий період 2014/2015 років:

1. Зобов’язати керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, рекомендувати сільським головам, керівникам установ соціально-культурної сфери:

до 01 жовтня забезпечити виконання всього комплексу робіт по об’єктам житлово-комунального господарства та соціально-бюджетної сфери;

забезпечити споживання енергоносіїв, виходячи із бюджетних призначень, передбачених кошторисами  видатків та з урахуванням  програм енергозбереження.

2. Зобов’язати завідувача відділу освіти райдержадміністрації Муштата О.М., начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій  Амірханову Л.О., рекомендувати головному лікарю районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловській Л.В.(за згодою), сільським головам:

розпочати   в   повному   обсязі  опалення усіх категорій   споживачів   на відповідних територіях з пониженням упродовж трьох діб осіннього періоду поточного року середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 С, відповідно до вимог санітарного законодавства та правил технічної експлуатації будівель;

відповідно до компетенції організувати постійний контроль за технічним станом об’єктів теплопостачання закладів соціальної сфери;

передбачити в бюджетах 2015 року кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для переходу об’єктів опалення на енергозберігаючі технології.

3. Рекомендувати сільським головам, зобов’язати відділ освіти райдержадміністрації, районний центр первинної медико-санітарної допомоги, відділ культури, туризму, національностей та релігій:

в термін до 01 жовтня поточного року  забезпечити в повному обсязі бюджетні установи вугіллям згідно з затвердженим графіком;

передбачити в проектах бюджетів на 2015 рік кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальні ремонти, реконструкцію систем теплозабезпечення, водопостачання  установ та забезпечити виготовлення правовстановлюючих документів на ці об’єкти.

4. Зобов’язати начальника відділу  житлово-комунального господарства,  будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Сідовича В.В., рекомендувати  Богданівському  сільському  голові Грищенку О.Г. активізувати роботу  серед споживачів електроенергії,  природного газу, житлово-комунальних послуг щодо забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги в повному обсязі.

5. Зобов’язати керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, рекомендувати сільським головам до 15 жовтня 2014 року надати інформацію про виконання цього розпорядження до відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації за напрямками діяльності, контроль   залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації

В.М. ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner