baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-340/0/335-14

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

03.09.2014                              м. Павлоград                          № Р-340/0/335-14

Про стан виконання доручення голови

облдержадміністрації  від 28 травня 2014 року

№ 07-37/0/35-14 „Про додаткові заходи щодо

наповнення місцевих бюджетів та проведення

добровільної легалізації трудових відносин”

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, керуючись Бюджетним кодексом України, Податковим кодексом України, вимогами розпоряджень Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року №156-р „Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання” та голови облдержадміністрації від 28 березня 2014 року № Р-174/0/3-14 “Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до місцевих бюджетів, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів у 2014 році, на  доручення голови облдержадміністрації від 28 травня 2014 року № 07-37/0/35-14 „ Про додаткові заходи щодо наповнення місцевих бюджетів та проведення добровільної легалізації трудових відносин” та з метою забезпечення додаткових надходжень до місцевого бюджету:

1. Інформацію начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Західно-Донбаської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області Антонова С.В. „Про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 28 травня 2014 року № 07-37/0/35-14 „ Про додаткові заходи щодо наповнення місцевих бюджетів та проведення добровільної легалізації трудових відносин”  взяти до відома (додається).

2. Сектору правого забезпечення райдержадміністрації, рекомендувати управлінню Держкомземагенства у Павлоградському районі звернутись з пропозиціями до окружного адміністративного суду щодо розірвання договорів оренди землі з орендарями, які систематично не сплачують орендну плату за землю.

3. Першому заступнику голови райдержадміністрації Чорному І.М., фінансовому управлінню райдержадміністрації активізувати роботу комісії  з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до державного та місцевих бюджетів.

Проводити спільні з Західно-Донбаською ОДПІ Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області заслуховування найбільших боржників до місцевого бюджету щодо погашення податкового боргу.

4.  Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

4.1. З метою орієнтування підприємств на підвищення розміру заробітної плати, заслухати у вересні 2014 року на засіданні робочої комісії керівників підприємств, які виплачують заробітну плату менше законодавчо встановленого розміру.

4.2. Продовжити роботу робочої групи з легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

4.3. Проводити індивідуальну роботу з керівниками підприємств та приватними підприємцями щодо повноти оформлення найманих працівників та дотримання законодавства про працю.

5. Рекомендувати Західно — Донбаській об’єднаній державній податковій інспекції ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області:

5.1. З метою легалізації заробітної плати продовжити роботу по виявленню не зареєстрованих найманих працівників суб’єктами господарювання.

5.2. Забезпечити систематичне проведення індивідуальної роботи з керівниками підприємств щодо недопущення виплати заробітної плати без сплати податку на доходи фізичних осіб, виплати її у розмірі нижче законодавчо встановленого рівня;

5.3. Здійснювати щоквартально аналіз звітності підприємств по формі 1 ДФ з метою виявлення підприємств, які виплачують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального розміру та орієнтування на підвищення розміру заробітної плати.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Чорного І.М.

 

Голова райдержадміністрації

В.М. ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner