baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-305/0/335-14

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 11.08.2014                                    м. Павлоград                             № Р-305/0/335-14

 

Про участь у ІХ відкритому фестивалі

шахтарської авторської та популярної

пісні „Мелодії шахтарської душі”

Керуючись Законом України „ Про місцеві державні адміністрації ”, відповідно до Положення та Програми ІХ відкритого фестивалю шахтарської авторської та популярної пісні „Мелодії шахтарської душі”:

1. Відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації забезпечити участь народного вокального колективу „Горлиця ” Троїцького сільського будинку культури 16-17 серпня 2014року у  ІХ відкритому фестивалі шахтарської авторської та популярної пісні „Мелодії шахтарської душі” у МКДЦ „Мир” м. Павлоград та з виїздом до Новомоссковського району на базу відпочинку „Джерело” .

2. Відділу освіти райдержадміністрації надати автотранспорт  16-17 серпня 2014 року для підвозу учасників ІХ відкритого фестивалю шахтарської авторської та популярної пісні „Мелодії шахтарської душі” до м. Павлоград та виїздом до Новомосковського району на базу відпочинку „Джерело” та у зворотному напрямку. Автобус подати 16 серпня 2014 року о 7.00 на подвір’я Троїцької ЗСШ.

3. Троїцькому сільському голові забезпечити фінансування витрат на придбання пального.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації, контроль — на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

В. о. голови райдержадміністрації

І.М.ЧОРНИЙ

baner
baner
baner
baner
baner
baner